Prosíme podporte Gettpal

Gettpal je o nás pre nás

Gettpal je komunita milých ľudí, ktorí radi spoznávajú nových ľudí. Nezáleží na tom, kto ako vyzerá alebo odkiaľ je. Jediné na čom záleží je spoločná aktivita a to, aby sme sa k seNezbe správali slušne a tolerantne v zmysle Gettpal filozofie.

Gettpal Pomáha

Čo to znamená? To, že v Gettpale pomáhame ľuďom, planéte a zvieratkám. Snažíme sa to však robiť inak. Niekedy aj cez finančné zbierky, ale hlavne vkladáme do vecí náš čas, energiu a srdce. V tom sme iní. Gettpal Pomáha je osobný a spája ľudí pri spoločných aktivitách, ktoré sú prospešné pre druhých ľudí a celú našu spoločnosť. Viac sa dozviete v blogoch.

Staňte sa našim Supporterom

Aby sme mohli pokračovať v našom poslaní a prinášať Gettpal ľuďom, potrebujeme vašu pomoc. Stačí, aby ste nás podporili a poslali nám pár eur mesačne. Je to akoby ste nás pozvali raz za mesiac na dobrú kávu či obed. My vás za to veľmi radi odmeníme prémiovými funkciami a rôznymi inými výhodami. Zároveň sa stávate súčasťou tvorby Gettpalu. Budete pri nás, vďaka čomu môžete prispievať svojimi podnetmi a nápadmi.

Supporter

Pal

Hero

Supporter Newsletter
Stretnutia Supporterov
Zľava na Gettpal akcie * 30% 50% 70%
Prístup do všetkých Gettpal miest *
Viditeľný zoznam hostí na eventoch *

* Všetky označené prémiové funkcie budú spustené od 1.11.2017. Zľavy platia na naše vlastné eventy, ktoré organizujeme ako Gettpal Team (napríklad Gettpal Dating,Karaoke, Gettpal Party a iné). Takéto eventy budú vždy riadne označené. Neplatia na eventy, ktoré Gettpal iba sprostredkúva alebo na nich spolupracuje (napríklad cestovanie s Gettpalom a iné). Newsletter bude vychádzať mesačne a prvý očakávame v auguste 2017. Stretnutia supporterov budeme robiť každé 3 mesiace. :) Tešíme sa na vás.

Ďakujeme v mene všetkých Gettpalákov

Milí Gettpaláci. Ďakujeme vám v mene všetkých ľudí, ktorých Gettpal spája a prináša im nové priateľstvá.